У Дарницькому будинку-інтернаті для дівчат на коронавірус інфіковано 81 особуУ Дарницькому будинку-інтернаті для дівчат виявили вогнище захворювання на коронавірус. Інфікована 81 особа - як вихованки, так і співробітники інтернату. Заклад закрили на карантин. Про це заявив сьогодні Київський міський голова Віталій Кличко під час термінового онлайн-брифінгу.

«У столиці виявлене нове вогнище захворювання на коронавірус. У Дарницькому будинку-інтернаті для дівчат сьогодні підтвердили захворювання у 81 особи. Спочатку там виявили хвору жінку-працівницю. І після цього зробили ПЛР-тести всім вихованцям та персоналу закладу. Загалом протестували 182 особи», – зазначив Віталій Володимирович.

Як стало відомо, за результатами тестів, хворих – 81 людина. Зокрема, 53 вихованки будинку-інтернату – віком від 7 до 35 років. А також інфіковані 28 осіб з персоналу інтернату – 26 жінок і 2 чоловіків.

У лікарні столиці госпіталізували трьох пацієнтів із числа персоналу. Інша частина персоналу – на самоізоляції вдома, під контролем лікарів. Інфіковані вихованки закладу перебувають у задовільному стані і отримують медичну допомогу в інтернаті.

Віталій Кличко повідомив, що вірус до будинку-інтернату для дівчат занесла одна жінка – молодша медсестра однієї з груп закладу. Хоча такі інтернати працюють у закритому режимі і крім персоналу їх ніхто не відвідує.

За словами мера Києва, наразі Дарницький будинок-інтернат для дівчат повністю закритий на карантин. Там тривають заходи з посиленої дезінфекції та медичне обстеження. На в’їзді на територію чергують рятувальники та поліція.

Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 коментарі:

Дописати коментар