У Дарницькому районі облаштовано три локації для збору використаних масок та рукавичокНа сьогодні на трьох локаціях, розташованих на території Дарницького району встановлено контейнери для збору використаних масок і рукавичок. Зокрема, у магазинах мережі Billa за наступними адресами:
вул. Гришка, 3;
вул. Тростянецька, 1-А;
Дарницька площа, 1.

У магазинах мережі METRO Cash & Carry:

просп. Григоренка, 43.


Загалом у Києві розміщені 14 пунктів для збору використаних масок і рукавичок. Вони розташовані у продовольчих магазинах, куди кияни регулярно ходять і де викинути використані засоби індивідуального захисту найзручніше. Зібрані в контейнери засоби індивідуального захисту будуть герметично запаковані та відправлені на спалення, йдеться на сайті КМДА.

«Місто продовжує впроваджувати проєкти збору окремих фракцій відходів. Нинішня ситуація з поширенням інфекції COVID-19 диктує нам необхідність окремо збирати маски та рукавички, які містяни активно використовують для свого захисту. Контейнери встановлені у великих торгових точках, куди, на наш погляд, людям буде найбільш зручно дійти. Контейнери разом із вмістом будуть безпечно спалені при температурі 1200 градусів», – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. - Важливо, що цей проєкт є ініціативою представників Київради та проявом доброї волі підприємств. Бюджетних коштів міста ані на встановлення, ані на утилізацію не витрачено».

Після наповнення контейнерів їх герметично запакує та вивезе підприємство, що має необхідну ліцензію. Біля кожного контейнера розміщено поради з використання на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві та наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо поводження з медичними відходами». Зокрема, радять не торкатися обличчя після зняття маски, самі засоби краще обробити санітайзером, викидати краще, попередньо помістивши це в пакет, обробити потім руки.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар