На вулиці Колекторній утилізують сміття за новими технологіями
У Дарницькому районі проблема несанкціонованих смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища. Над її системним вирішенням наразі працюють комунальні підприємства та всі відповідальні структурні підрозділи Дарницької РДА.
Так побутові, будівельні відходи на вулицю Колекторну звозилося роками. Непотріб часто вивозили цілими вантажівками нелегальні фірми, які вважають за краще економити, позбавляючись сміття в недозволених місцях, повідомляє сайт ДРДА.
Віднедавна у Дарницькому районі розпочалися роботи із залученням спеціалізованої техніки для дріблення будівельних відходів (асфальту, цегли та бетону).
Цього разу роботи з дріблення бетону та іншого будівельного сміття відбувається біля супермаркету «Метро». Всі тверді побутові відходи будуть утилізовані у найближчі тижні.

Шановні дарничани, якщо у вас є будівельне сміття, залишки бетону, цегли, ви маєте нагоду безкоштовно утилізувати його в кінці проспекту Григоренка (за гіпермаркетом «Метро»).


                   
                                              
Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар