Розробники проєкту Генплану пропонують створити Дарницьку рекреаційну зону      Як повідомили в КО «Київгенплан», у проєкті Генерального плану міста Києва особливу увагу приділено створенню публічних просторів з усіма умовами для відпочинку та дозвілля, а також для проведення громадських заходів для всіх містян, у тому числі людей з інвалідністю.
      Так на лівобережжі розробники проєкту Генплану пропонують створити Дарницьку рекреаційну зону, яка включатиме парки культури і відпочинку, рекреаційні ліси, лісопарки, а також комплекси закладів відпочинку, йдеться на офіційному сайті столичної міськдержадміністрації.
     «Проєкт Генплану передбачає, зокрема, розвиток лівобережного загальноміського багатофункціонального центру, орієнтованого на проведення міжнародних та національних масових заходів у сфері культури та дозвілля, – пояснив начальник КО «Київгенплан» Сергій Броневицький. Біля Дніпра створюється паркова зона. Закладено ідею подовження на північ уздовж масиву Русанівських садів до житлового масиву Троєщина набережної з велосипедно-пішохідним рухом, зв’язаної з пляжною зоною. Крім того, намічено створити етнографічний музей на Троєщині в урочищі «Городище».
      Відповідно до рекомендацій експертів мерії Лейпцига у проєкті Генплану Києва передбачено створити центральне ядро загальноміського лівобережного центру із закладенням важливої громадської будівлі музейного призначення (музей сучасного мистецтва) біля виставкового центру в районі станції метро «Лівобережна».Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар