В Дарницькому дитячому будинку-інтернаті для дівчаток кількість хворих на коронавірус зменшується


В Дарницькому дитячому будинку-інтернаті для дівчаток кількість хворих на коронавірус зменшується


       Після повторного тестування підопічних та працівників Дарницького дитячого будинку-інтернату для дівчаток, зафіксовано зменшення кількості хворих. Також, серед дітей Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 захворювання не виявлено. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

       «Ситуація з коронавірусом у Дарницькому дитячому будинку інтернаті йде на поправку. Після повторного тестування з 55 дітей показник негативний у 20. З 32 співробітників – у 10 осіб. Троє з чотирьох осіб, які перебували у лікарні, вже виписані з медичних закладів. Щодо Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1, де коронавірус було виявлено у медичної сестри, було взято біологічні зразки у 62 дітей та 38 співробітників. Серед дітей захворювання не виявили. У двох працівників тест показав позитивний результат, але симптомів захворювання у них немає, вони знаходяться на самоізоляції», – зазначила Марина Хонда.

       Вона також додала, що заклади продовжують роботу в обмеженому режимі і до них заборонений доступ стороннім особам. Держпродспоживслужба не зафіксувала жодних порушень, санітарні заходи проводяться в необхідних обсягах і посилювати їх немає потреби. Ситуація повністю контрольована.Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар