Хто подбає про пішоходів на Осокорках?
Мешканці Дарницького району неодноразово скаржилися в різні інстанції щодо проблемної забудови поблизу станції метро «Осокорки». Об’єкт планують звести на кільці, в районі вулиці Чавдар, але тут ще до початку будівництва виникають труднощі для пішоходів. Річ у тім, що в цьому районі досить насичений рух авто і біля пішохідного переходу збирається натовп людей як в напрямку метрополітену, так і в зворотньому. Часто в цьому місці виникають ДТП за участі пішоходів. А що ж буде коли тут почнуть будівництво, і згодом. Коли з’явиться новий торговельний об’єкт?
На думку директора центру проектних досліджень «Рівень життя» Ігоря Ляшенка, проблема забудов біля станцій метро досить актуальна для Дарницького району. «Метро «Позняки», «Харківська», «Осокорки», - це дуже напружені транспортні хаби. І вони в першу чергу повинні бути призначені для поліпшення транспортного сполучення, для поліпшення проходу пасажирів, які рухаються до підземки маленькими, незручними стежками і проходами, ризикуючи при цьому своїм життям, - переконаний Ігор Ляшенко. – Тому насамперед потрібно дбати про пішоходів. А те, що планують будувати, як, наприклад біля станції метро «Осокорки», об’єкти орієнтовані на торгівлю, то вже другорядне питання».
На думку директора центру проектних досліджень «Рівень життя», в даному випадку невірно розставлені пріоритети. Потрібно враховувати в першу чергу такі інфраструктурні моменти як зручні і безпечні пішохідні переходи, транспортні розв’язки, парковки і т.д.

Фото: Darnytskiy.com.ua

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар