Дарничани обговорять майбутнє озера Сонячне


Завтра, 19 травня 2020 року о 14:00 (актова зала Дарницької РДА, вул.Кошиця,11) відбудуться консультації з громадськістю щодо проведення робіт з покращення екологічного стану водойми, її очистки та благоустрою на початковому етапі. Під час зустрічі буде сформовано робочу групу для контролю за виконанням майбутніх заходів. Її координаторами виступають депутати Київської міської ради Юлія Лобан та Ігор Мірошниченко.
Як повідомили в Дарницькій РДА, наразі запланована низка зустрічей з КП «Плесо», КП «УЗН», депутатським корпусом, а також консультацій з громадськістю з місцевими жителями та усіма причетними до даного питання для з’ясування питання по суті та врахування думки дарничан.

У зв’язку зі встановленими обмеженнями на тимчасові масові заходи у місті Києві із застосуванням протиепідемічних заходів згідно рекомендацій МОЗ України, ініціативну групу дарничан буде обмежено в кількості до 15 осіб, при цьому зібрання пройде за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, повідомляє офіційний сайт Дарницької РДА.

Нагадаймо, що озеро Сонячне утворилося внаслідок намиву для будівництва Харківського масиву та масиву Позняки. На його берегах облаштовано зону відпочинку та пляж.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар