В фітнес-парку «Озеро Лебедине» вчинено акт вандалізму      Тільки вчора, пише на своїй сторінці у ФБ дарничанин Олег Попенко,  спілкувалися з депутатом Київради Ларисою Дегтярьовою та членом Громадськоі ради при Дарницькій РДА Артемом Савичевим про фітнес-парк «Озеро Лебедине». Говорили про те, яку красу там вже зробили для відпочинку дарничан, що там планують проводити різноманітні спортивні змагання, організувати шаховий турнір на кубок Дарниці.
І ось так жах. Вандали, це саме просте слово яке я можу написати у ФБ. Невідомі вандали вночі розламали шахові дошки.
В мене немає більше слів, пам'ятаючи як ми з Артемом пізно ввечері захищали парк і водойму разом з поліцією від безхатченків і п’яниць, які з забруднювали як саме озеро так і прибрежну територію.
Скільки коштів вкладено було, так наших з вами коштів, щоб ми з вами могли там відпочивати, і вже знайшлася нелюди які це зробили.
Після такого, в мене виникає запитання, а може ми дійсно заслуговуємо такого життя, коли не можемо зберігати таку красу?

      Депутут Київради Лариса Дегтяртова разом з Головою Дарницької РДА Яросавом Лагутою також засуджують будь-які прояви вандалізму і закликають всіх дарничан берегти та захищати Дарницький район від дій хуліганів і вандалів.
«Нещодавній акт вандалізму в фітнес-парку «Озеро Лебедине» ставить перед нами питання: чи варто взагалі створювати комфорт і красу для наших жителів? Варто! Ми виховаємо нове покоління, для якого Європа починається з дверей квартири, з двору будинку, з входу в парк.
Наші діти беруть приклад з нашої поведінки і саме у нас навчаються берегти, облаштовувати інфраструктуру та світ навколо себе.
Кожен повинен знати, що будь які зміни треба починати з себе», звертається депутатка до киян, мешканців Дарницького району.

                                                   
Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар