До уваги органів самоорганізації населення Дарницького району! Розпочато міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування
Департаментом суспільних комунікацій розпочато прийом документів на міський конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020 року, йдеться у повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Дарницької РДА.
Згідно з рішенням конкурсної комісії міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування від 15 травня 2020 року № 1 проєкти та програми приймаються на конкурс в термін з 18 травня по 11 червня 2020 року включно.
Фінансова підтримка проєктів та програм за рахунок коштів місцевого бюджету здійснюватиметься за наступними категоріями:
1 категорія (до 1 тис. жителів) - до 80,0 тис. гривень
(за умови наявності приватної забудови до 90,0 тис. гривень);
2 категорія (1-5 тис. жителів) - до 100,0 тис. гривень
(за умови наявності приватної забудови до 110,0 тис. гривень);
3 категорія (5-10 тис. жителів) - до 120,0 тис. гривень
(за умови наявності приватної забудови до 130,0 тис. гривень);
4 категорія (10-20 тис. жителів) - до 140,0 тис. гривень
(за умови наявності приватної забудови до 150,0 тис. гривень);
5 категорія (понад 20 тис. жителів) – до 160,0 тис. гривень
(за умови наявності приватної забудови до 170,0 тис. гривень).
Для участі у конкурсі приймаються проєкти та програми органів самоорганізації населення, оформлені відповідно до аплікативної форми та додатків до неї, розміщених на сайті Департаменту за посиланням.
https://dsk.kyivcity.gov.ua/content/miskyy-konkurs-proektiv-ta-program-rozvytku-miscevogo-samovryaduvannya.html
Обов’язковою умовою прийняття проєктів та програм до участі у конкурсі є наявність листа-погодження про можливість виконання робіт на відповідній території та взяття на баланс матеріальних цінностей балансоутримувачем відповідної території. За відсутності такого листа проєкти та програми конкурсною комісією не розглядаються.
Проєкти та програми (1 екземпляр друкований та один екземпляр сканований у форматі PDF на електронному носії) просимо надавати (надсилати поштою) конкурсній комісії на адресу: вул. Хрещатик, 50-Б, к.207.
Конкурсною комісією розглядаються проєкти та програми, які надійшли на вказану адресу (дата відправки на поштовому штемпелі) не пізніше 16 години 11 червня 2020 року.
Інформаційно-консультаційну допомогу щодо оформлення аплікативної форми та додатків до неї можна отримати у відділі сприяння діяльності органів самоорганізації населення Департаменту суспільних комунікацій телефон для довідок: 230 92 07.
 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар