Володимир Зеленський передав ключі від 12 нових квартир постраждалим від вибуху на Позняках    Президент України Володимир Зеленський, попри «особливий режим роботи», учора по обіді особисто передав ключі від нового житла та сертифікати постраждалим від вибуху, що стався 21 червня в одній із багатоповерхівок київського району Позняки.
     Глава держави висловив співчуття сім’ям п’яти загиблих під час вибуху в будинку на вул. Соломії Крушельницької 1/5 в Дарницькому районі столиці.
«Чим можемо ми допомагаємо і будемо допомагати... Всі 40 квартир ми видамо упродовж найближчих днів. Зараз перші 12 квартир ми хочемо вам віддати. Перш за все, 12 квартир тим сім’ям, де є діти. Я думаю, це зрозуміло. Окремо віддали квартиру Анастасії, яка втратила всю сім’ю, і Анатолію, який втратив батька», — сказав глава держави.
 Після цього він особисто вручив сертифікати громадянам, що прийшли на зустріч з ним і уточнив, що квартири нові, але в них потрібно зробити ремонт.
      За словами Володимира Зеленського, усім решту, хто потребує житла, сертифікати нададуть впродовж місяця, коли його добудують. Він додав, що ідеться про нові помешкання. Президент зауважив, що ремонт у цих квартирах буде зроблено, тож мешканцям не доведеться витрачатися на це.
Зустріч відбулася на території спеціальної школи-інтернату № 12 (вул. Харківське шосе, 121/3), де тимчасово розміщені евакуйовані з будинку жителі.
Зауважимо, що перші 12 квартир в ЖК «Кришталеві джерела» (Феофанія) отримали 2 сім’ї, які втратили рідних, а також 10 сімей, у кого є малолітні діти.
Президент запевнив присутніх, що протягом місяця решта 28 постраждалих власників квартир також отримають ключі від власних помешкань.

 

Darnytskyi.com.uaПоділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар