На місці надзвичайної ситуації, яка сталася зранку на вул. Соломії Крушельницької, 1/5, знайдено третього загиблого


      Сайт Дарницького району вже повідомляв у матеріалі "На місці вибуху на вулиці Соломії Крушельницької виявили загиблу жінку", що 21 червня о 10:00 у Дарницькому районі по вул. Соломії Крушельницької, 1/5, в десятиповерховому житловому будинку стався вибух попередньо газоповітряної суміші без послідуючого горіння. Внаслідок вибуху сталося руйнування п’ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів
      Станом на 20:00 на місці надзвичайної ситуації 3 загиблі особи, повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у м. Києві. Евакуйовано 23 особи. Деблоковано 3 людей. На місці події працює штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій, мобільна оперативна група ДСНС та співробітники Національної поліції. Працюють 6 психологів ГУ ДСНС України у м. Києві, які надають екстрену психологічну допомогу евакуйованим мешканцям будинку.
     Наразі  встановлюються троси та розпірки для стабілізації конструкцій будинку. Всього для проведення робіт залучено 466 осіб та 67 од. техніки, з них від ДСНС 174 особи та 29 од. техніки, у тому числі 4 кінологічні розрахунки.

                                              


 Darnytskyi.com.ua
Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар