На місці вибуху в десятиповерхівці по вул. Соломії Крушельницької, 1/5, тривають роботи по прибиранню зруйнованих конструкцій      У цей час тривають роботи по прибиранню зруйнованих конструкцій із зовнішньої сторони будинку по вул. Соломії Крушельницької, 1/5, за допомогою КП-30 та автокрану, у зв'язку із загрозою обвалу конструкцій роботи в середині десятиповерхівки не проводяться. Для контролю за рухом будівельних робіт використовується тахіометр, повідомляє сайт ГУ ДСНС в місті Києві.
     Нагадаймо, що 21 червня о 10:00 у Дарницькому районі по вул. Соломії Крушельницької, 1/5, в десятиповерховому житловому будинку стався вибух попередньо газоповітряної суміші без послідуючого горіння. Внаслідок вибуху сталося руйнування п’ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів
Знайдено 3 загиблі особи, 5 осіб травмовано. Підрозділами ДСНС евакуйовано 23 особи та 3 особи врятовано.
     На місці події працює штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій, мобільна оперативна група ДСНС та співробітники Національної поліції.
Працюють психологи ГУ ДСНС України у м. Києві, які надають екстрену психологічну допомогу евакуйованим мешканцям будинку.
       Всього на місці події події працює 42 одиниці техніки та 211 чоловік, з них від ДСНС 19 од. техніки та 91 чол. особового складу в тому числі 1 кінологічний розрахунок.

                                           

Darnytskyi.com.ua

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар