В Дарницькій РДА відбулася робоча зустріч з постраждалими внаслідок вибуху в будинку на вул. Соломії Крушельницької, 1/5       Учора в приміщенні Дарницької РДА відбулася зустріч з постраждалими мешканцями будинку за адресою: вул. Соломії Крушельницької, 1/5. Керівник району Ярослав Лагута повідомив присутніх про актуальну інформацію станом на сьогодні: кількість загиблих, поранених і постраждалих, щодо місць тимчасового розселення евакуйованих мешканців, рятувально-розшукувальні роботи та ін. Присутні обговорили варіанти виплати компенсації та інші нагальні питання, йдеться у повідомленні на сторінці Фб Дарницької РДА.
      «Наразі при Київській міській державній адміністрації створено відповідну комісію, керівником штабу з питань ліквідації наслідків аварії, на районному рівні визначено особисто мене. Додатково інформую, що всі мешканці зі своїми нагальними потребами (на кшталт забезпечення тимчасовим житлом, харчуванням, відновленням документів тощо) мають, і повинні звертатися до Дарницької райдержадміністрації», - зауважив  Ярослав Лагута.
       Подібні зустрічі стануть регулярними до вирішення усіх питань життєдіяльності людей, тому райдержадміністрація виступає своєрідним центром комунікації з постраждалими мешканцями вищезгаданого будинку. Звертайтеся: вул. О. Кошиця, 11, контактний телефон: (044) 565-45-99.
Darnytskyi.com.ua
Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар