У Дарницькому районі знову найбільше у столиці хворих на коронавірус - 19 осіб       За минулу добу в Дарницькому районі офіційно підтверджено найбільшу  столиці кількість захворювань на коронавірус – 19 випадків.
      «Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась на 115 людей. Захворіли, зокрема, і 9 медиків. Один випадок – летальний. Усього від коронавірусу померли 102 мешканці Києва. На сьогодні в столиці вже 4724 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», – заявив під час онлайн прес-конференції мер Києва Віталій Кличко.
За його словами, серед тих, що захворіли: 58 жінок віком від 19-ти до 85-ти років. Та дівчинка, якій 4 роки. 49 чоловіків віком від 18-ти до 78-ми років. І семеро хлопчиків, від 3 до 15-ти років.
До лікарень столиці госпіталізували 25 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів. Одужали за добу 17 людей. Усього коронавірус подолали 1490 мешканців Києва.
«Найбільше випадків захворювання виявили у Дарницькому районі – 19. У Дніпровському  та Оболонському – по 18. Та в Деснянському районі – 15 випадків», – наголосив Віталій Кличко.

  
                                                                           
Darnytskyi.com.ua

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар