У травні 2020 року до загального фонду держбюджету надійшло 63,9 млрд грн      У травні 2020 року почалося поступове пом’якшення карантинних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції, що матиме наслідком покращення економічної ситуації в країні.

      За оперативними даними Державної казначейської служби, у травні 2020 року до загального фонду державного бюджету надійшло 63,9 млрд грн, розпис виконано на 100%. При цьому відшкодування ПДВ становило 12 млрд гривень.

       Із основних тенденцій травня 2020 року в розрізі податків та зборів слід відзначити наступне:

– розпис з податку та збору на доходи фізичних осіб перевиконаний на 0,1 млрд грн;

– показник по рентній платі за користування надрами виконаний на 114,7%, перевиконання становило 0,3 млрд грн;

– розпис по акцизному податку перевиконано на 1,1 млрд грн, або на 21,4%, в основному за рахунок надходжень податку з тютюнових виробів;

– на 99,8% виконано розпис з податку на додану вартість, недонадходження становили 0,1 млрд грн;

– 0,5 млрд грн становило недовиконання з податку на прибуток підприємств, розпис виконано на 97,2%.

      З урахуванням невиконання розпису доходів, яке склалось у січні-квітні 2020 року (86,1 %), розпис доходів за підсумками січня-травня за загальним фондом державного бюджету в цілому виконано на 88,4 %.

      За січень-травень 2020 року соціальні видатки, видатки на оборону, на обслуговування боргу та дотації місцевим бюджетам повністю профінансовано відповідно до розпису на підставі платіжних доручень. Так, видатки за загальним фондом державного бюджету за 5 місяців 2020 року становили 392,8 млрд грн, або 83,4% від розпису звітного періоду.

     За підсумками січня-травня поточного року державний бюджет було виконано із дефіцитом у розмірі 47,8 млрд грн, у тому числі загальний фонд – дефіцитом у сумі 52,2 млрд грн, що знаходиться в межах запланованого на цей період показника бюджету, повідомляє Урядовий портал.

                                                       


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар