Водій 445 маршрутки – легенда Дарницького району     Не часто почуєш в наш час слова вдячності на адресу водія громадського транспорту, тим паче маршрутки. Переважно це образи, невдоволення, а іноді навіть справедливий гнів пасажирів.
    Але це не стосується водія автобуса (зображеного на фото), який працює на 445 маршруті. Цей маршрут досить популярний в мешканців. Аде практично повністю пролягає територією Дарницького району. Так, про цього водія, щоправда ніхто не довідався його імені й прізвища, ходять справжні легенди серед пасажирів. Щодня він вислуховує в свою адресу десятки подяк і добрих побажань. Ось лише деякі з них, які з’явилися в соцмережах:
«Хочу щоб про цього водія знали якомога більше киян, дарничан та гостей столиці. Він на всіх зупинках попереджає пенсіонерів, що вони мають право на безкоштовне обслуговування, якщо мають посвідчення, вітає пасажирів та бажає щасливої дороги!»
 «Сьогодні вранці на цій маршрутці їхала моя дочка. Вона була вражена, як і усі пасажири. Підійшла до водія, щоб подякувати, але тільки засмутила чоловіка. Він їй відповів, що працює як треба і немає за що дякувати».
        

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар