Завершується реконструкція дитсадка на вулиці Санаторна 9-А       Будівля дитячого садка №345, що на вулиці Санаторна, 9-А, близько 15 років перебувала в оренді, а в 2014 році - вона була повернута до сфери управління Дарницької РДА та закріплена за Управлінням освіти. Але від дитячого садочка залишилася тільки коробка з цегли і, власне, сама територія. Наразі, садочок реконструйований з надбудовою третього поверху, повідомляє сайт Дарницької РДА.

      На сьогодні, дошкільний навчальний заклад знаходиться на фінішній прямій своєї реконструкції та прийому 95 вихованців вже у цьому році. Тут вже змонтоване обладнання теплопункту, вентиляційних камер, ліфта, харчоблоку та пральні.

      Окрім цього, на об’єкті вже завершені роботи з внутрішнього водопостачання, каналізації, електроосвітлення, електрообладнання, відеоспостереження та пожежна сигналізація. На сьогодні це найсучасніший садок із найсучаснішими технічними рішеннями: це і сонячні батареї, термосанація, кондиціонування, комплексна автоматизація інженерних мереж.
Придбане устаткування для обладнання ясельної та садових груп, приміщення для музичних і фізкультурних ігор та занять.

      «До проведення реконструкції двоповерховий дитячий садок був розрахований на 4 групи на 80 місць. Після проведення робіт з реконструкції відбулись значні зміни, садочок буквально побудований з нуля всього за 7 місяців, зокрема надбудовано 3 поверх, а кількість вікових груп та місць тепер становить – 5 груп та 95 місць. Тут є сучасна функціональна спортивна зала, харчоблок та кімната зображувальної діяльності. Садочок, зданий «під ключ» та готовий прийняти маленьких дарничан після отримання всіх дозвільних документів.», - зазначив під час інспекційної наради голова Дарницької РДА Ярослав Лагута.


  

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар