У парку Партизанської слави протестували унікальний фонтан     У парку Партизанської слави почав працювати новий світловий пішохідний фонтан. Про підготовчі роботи з відкриття водограю Дарницький сайт вже писав в матеріалі: «Новий світловий пішохідний фонтан у парку «Партизанська слава», вартістю 9,5 млн грн, запустять у липні».

«Зараз тестують різні програми роботи фонтану. Видовище – захоплююче! Дітлахи в захваті! Вода в фонтані рухається у двох напрямках: падає, мов водоспад, з арок та підіймається знизу, утворюючи пішохідний фонтан», – написав на своїй сторінці у Facebook мер Києва Віталій Кличко.

Серед програм роботи водограю є «хвилі», «сходинки» та інші візерунки з води. Підсвічування фонтану має вражаючу палітру відтінків кольорів. А натиснувши спеціальні сенсорні кнопки, відвідувачі зможуть створювати свої програми.

«Капітальний ремонт парку Партизанської слави – на завершальній стадії. Там будуть облаштовані доріжки з ФЕМ-покриття, відремонтована громадська вбиральня та бювет, нові лави та урни, здійснюють благоустрій території. Тож невдовзі у столиці з’явиться ще одна оновлена і сучасна зона відпочинку», – зазначив Віталій Кличко.

 


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар