Увага! Розшук! Злочинця розшукують рідні потерпілого, а не поліція

      Увага! Розшук! Подібне оголошення можна зустріти, як то мовиться, майже на кожному стовпі в Дарницькому районі. У повідомленні йдеться про те, що зображена на фото особа у вівторок, 9 червня, близько 19.30 жорстоко (до реанімації) побила людину на кінцевій зупинці маршрутки №475 (метро «Позняки») біля магазину «Рошен». Прохання: допомогти знайти невідомого правопорушника. І вказано контактні телефони.
      Журналісти сайту Дарницького району звернулися до Дарницького районного управління поліції за роз’ясненнями щодо цього інциденту і розшуку злочинця.
Нам повідомили наступне: «Заяву від потерпіло ми отримали і оформили. Стосовно того, хто розміщував інформацію, ми не знаємо».
Ми зателефонували за одним із мобільних номерів, розміщених на оголошені.             З’ясувалося, що їх розклеювали рідні постраждалого. Наразі їм ніхто ще не телефонував. А ось, працівники магазину «Рошен» біля якого стався злочин могли б надати правоохоронцям відеозапис для виявлення, розшуку і затримання невідомого. Це можна зробити лише на підставі заяви від управління поліції. Сторона потерпілого не розуміє, чому й досі місцеві правоохоронці не зробили цього.

Фото Darnytskyi.com.ua

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

1 коментарі: