Рейдери незаконно заволоділи житлом киян     Сьогодні в столиці відбулося зухвале рейдерське захоплення квартири разом з її мешканцями та зареєстораними дітьми. Так, близько 11:39 власників квартири у двері постукали невідомі особи представившись її новими власниками. У відсутність рішення суду зламали замки, проникли в квартиру та намагалися встановити контроль над майном. Як з’ясувалося, квартира знаходилась у власності померлої, право на яку мають спадкоємці, згодом ця квартира була переоформлена одним із київських приватних нотаріусів без відома спадкоємців. Культурних людей попросили культурно проїхати до райвідділу поліції, остаточну крапку в цій справі поставить суд.
      Реалії сьогодення: постраждалі розводить руками та не знають що робити, до кого звертатись та куди йти, коли їхнє майно захопили рейдери.
 Із запровадженням відкритого електронного реєстру нерухомого майна, кожен має змогу отримати необхідну інформацію про нерухомість та власників, чим активно користуються шахраї з метою здійснення подальших рейдерських атак та привласнення майна. Проте, якщо завчасно вжити певні «профілактичні» заходи, спрямовані на перешкоджання потенційно можливим незаконним діям, потрапляння в таку ситуацію можна уникнути або, хоча б, мінімізувати наслідки таких дій та якомога швидше повернути протиправно привласнене майно.
Див. посилання:

https://www.kasyanenko.com.ua/novosti/kvartira-teper-ne-vasha-v-kieve-sostoyalsya-nezakonnyj-rejderskij-zakhvat-imushchestva?fbclid=iwar0qqc9rj1l-9theeqsfutxxr59gfe0li--pdcddptpnbcx0kyfg8mtfw7o

https://www.facebook.com/kasyanenko.0672399388/videos/pcb.3351280901570035/3351242704907188/?type=3&theater

                                              

Darnytskyi.com.uaПоділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар