Осокорки окупувала нелегальна реклама   
 Мешканці з будинку, розташованого по вулиці Чавдар, 1 повідомили, що на стіні їхньої висотки щовечора «висвічують» різні рекламні оголошення. Наприклад, пропонують організувати вечірку чи ще якийсь культурний захід. При цьому логотип компанії-рекламодавця залишається незмінним: www.maсemi.ltd. Самі ж мешканці будинку стверджують, що ні вони, ні керівництво їхнього ОСББ ніяких дозволів на розміщення реклами на стіні будинку не давали.
       Жителі інших куточків Дарницького району розповідають, що і вони стикаються з подібною картиною. Тільки у їхньому випадку реклама «пересувна». Тобто оголошення чи рекламний ролик, як то: «Сиди вдома», проектують на стіну будинку не постійно, змінюючи час від часу дислокацію.
Управління з питань реклами КМДА Олександра Смірнова.
      «Ніяких дозволів на розміщення подібної реклами на житлових будинках в Дарницькому районі столиці ми не видавали. Згадана рекламна компанія до нас навіть не зверталася, - заявив Олександр Смірнов. – Нещодавно подібну рекламу, завдяки соцмережам ми виявили на Троєщини. Виїхали на місце, аби виявити нелегалів на місці, скласти адмінпротокол, але нікого вже не застали, адже проектування велося з автівки».
Начальник столичного Управління реклами зазначив, що «точку» за адресою: вулиця Чавдар, 1 вони перевірять. Якщо виявлять порушника, то притягнуть до адмінвідповідальності, адже їхні дії незаконні.
      «У випадку виявлення пересувної реклами, мешканці мають негайно викликати поліцію, яка на місці розбереться з порушниками», - зазначив Олександр Смірнов.

                                                                                            
Darnytskyi.com.ua

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар