Постраждалі від вибуху газу в багатоповерхівці на Позняках не можуть потрапити в нові квартириМешканці будинку в Дарницькому районі, де стався вибух, не можуть заселитися в нові квартири, ключі від яких їм видав президент України Володимир Зеленський, повідомляє «5 канал».

 Одна з мешканок повідомила, що квартири їм видали в житловому комплексі «Кришталеві фонтани», розташованому на вулиці Метрологічна, 42. Ключі від житла отримали 12 сімей, проте скористатися ним не можуть. Їх не пускають навіть подивитися оселі, так як там все ще триває будівництво.

 За словами постраждалих, документів на квартири поки немає, їм видали сертифікати. На яких є тільки фото підпису директора забудовника, а також  технічний будівельний номер, який не відповідає номеру будинку.

 Нагадаймо, що вибух в шостому під'їзді будинку на вул. Соломії Крушельницької 1/5 в Дарницькому районі прогримів 21 червня в 10.00. Зруйновано перекриття чотирьох поверхів, 40 квартир пошкоджено.

В результаті надзвичайної події п'ять осіб загинуло і п’ять отримали травми.

 25 червня Президент України Володимир Зеленський вручив постраждалим документи на 12 квартир. За його словами, ці квартири були придбані не за бюджетні кошти. Він уточнив, що квартири нові, але в них потрібно зробити ремонт.

Глава держави запевнив, що протягом місяця решта 28 постраждалих власників квартир також отримають ключі від власних помешкань. 

Darnytskyi.com.ua


 


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар