В парку "Партизанської слави" виявили незаконне будівництво      В парку "Партизанської слави", де завершуються роботи з капітального ремонту, виявили незаконне будівництво.Про це повідомив керівник комунального об’єднання «Київзеленбуд» Олексій Король на своїй сторінці у Facebook.

     «Тільки позавчора ми раділи першому запуску нашого нового фонтану у парку "Партизанської слави", де роботи з капітального ремонту уже на фінішній прямій. А сьогодні група невідомих, але дуже «кмітливих підприємців» захопила частину природо-заповідного фонду під нібито розміщення літнього майданчика, для якого чомусь знадобилося асфальтувати територію, знищувати газони», - написав він.

      Київзеленбуд спільно з комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Дарницького району викликали поліцію, Державну екологічну інспекцію, міський благоустрій.  


     «Ми подали заяву про вчинення злочину. Фахівці Держекоінспекції зафіксували завдані збитки, номери автомобілів будівельників передано до поліції для розшуку та притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб. Незаконні роботи припинено», - повідомив Олексій Король.  


 
  

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар