Безгосподарні «господарі» з Дніпровської набережної


      На сайті Дарницького району днями вийшов матеріал «Запланований благоустрій чи передвиборча акція на Дніпровській Набережній?», в якому йшлося про те, що за адресою: Дніпровська набережна, 26 завезли кілька вантажівок чорнозему, який висипали на зелений газон, присипали квітучу клумбу.
«Вчора тут трава росла, а сьогодні її прикидали землею. Тепер весь газон опинився під товстим шаром грунту. То в дворі милуватимемося не зеленню, а болотом. Кому потрібен такий благоустрій території?», запитують місцеві мешканці.
 За роз’ясненням ми звернулися до голови ОСББ «Південна брама» Лідії Бондарєвої.
 «Можливо спочатку й висипали землю куди доведеться, бо потрібно було швидко розвантажити машини, але ж потім будемо розвозити її по ділянкам, - виправдовувалася Лідія Анатоліївна. – Загалом завезли того дня 5 машин, по одній майже на кожне ОСББ. Представники нашого ОСББ «Південна брама», яке обслуговує мешканців будинку №26-б, вчора навіть спеціально придбали возика, щоб розвозити грунт і працювали весь день. З будинку №26-б вже розвезли свою землю, з №26 – а – тільки половину. Чорнозем для нашого будинку потрібен для квіткових клумб, де землі мало - підсипатимемо, де нема взагалі – завеземо. Іншим ОСББ грунт можливо для іншого потребен».
Лідії Бондарєва розповіла, що загалом цьогоріч землю завезли запізно, бо вже й квіти розквітли, трава зазеленіла. Але ж перед цим сильно дощило і не було можливості проводити роботи, а незабаром знову передають зливи.  

Ми й надалі відслідковуватимо як розпорядилися депутатською землею на Дніпровській набережній. Чи звільнили від товстого шару газон, квітники, чи розібрали маленьким порціями для квартирних квітників.                                               
Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар