Дарницький мостовий перехід у майбутньому має розвантажити Південний та міст ПатонаПроєктом Генерального плану Києва передбачено будівництво додаткової магістралі – подовження Залізничного шосе, яке розвантажить вулиці в історичній частині міста. Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан».

 «Вулична мережа столиці потребує розвитку, – пояснив начальник КО «Київгенплан» Сергій Броневицький. – У більшості європейських міст показник щільності магістральної мережі в декілька разів вищий, ніж у Києві».

 Подовження Залізничного шосе виконуватиме функцію повноцінного правобережного підходу до Дарницького мостового переходу, який, у свою чергу, розвантажить існуючі мостові переходи, зокрема Південний та міст Патона, які вже вичерпали свій ліміт пропускної спроможності.

 «Наш пріоритет – це створення громадських та пішохідних зон, особливо у центрі Києва, розвиток громадського транспорту, перш за все рейкового, створення відокремлених смуг для руху громадського транспорту, розвиток веломережі. Передбачається, що з часом саме громадський транспорт відіграватиме провідну роль у перевезенні пасажирів. Але водночас не менш важливе будівництво перехоплюючих паркінгів, розв’язок, мостів, а також магістралей. Тому що 25 % населення користуються приватним автотранспортом, і для них також потрібно створити комфортні умови», – додав Сергій Броневицький.

 

Darnytskyi.com.ua

 


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар