Поліція розшукала зниклу неповнолітню дарничанку


       До Дарницького управління поліції звернулася місцева мешканка із заявою про зникнення її 15-річної доньки. Жінка повідомила, що раніше дівчина уходила з дому та згодом повернулася, але цього разу пішла, залишивши вдома свій мобільний телефон, та певний час про неї нічого не відомо.

Як повідомив начальник сектору ювенальної превенції Дарницького управління поліції Олександр Міщенко, даний факт внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України з позначкою «безвісно зникла» та поліцейські розпочали пошуки дівчинки:
       «У ході розшукових заходів ми встановили, що зникла бродяжить на вулиці. Нам вона розповіла, що вирішила жити самостійно, тому пішла від матері з бабусею. Зараз ми її повернули у родину. Втім, раніше жінку попереджали про необхідність забезпечення відповідних умов життя, навчання та виховання її неповнолітньої доньки. Тож зараз мати притягли до адміністративної відповідальності за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення за неналежне виконання батьківських обов’язків».

Darnytskyi.com.ua


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар