В Дарницькому районі побільшало антипаркувальних стовпчиків      Через карантинні заходи громадський транспорт Дарницького району досить великий проміжок часу працював в обмеженому режимі. Тому велосипед став одним із варіантів безпечного пересування, повідомляє сайт Дарницької РДА.
Кількість велосипедистів у Києві під час карантину зросла більш ніж у 2.5 рази у порівнянні з минулим роком! Це засвідчили результати підрахунку велосипедистів, який активісти U-Cycle провели 22 квітня 2020 року.

      КП «ШЕУ» Дарницького району вирішує питання велосипедної інфраструктури Дарницького району. Вони встановлюють велосипедні парковки та антипаркувальні стовпчики. Таке об’єкти нещодавно з’явилися біля станцій метрополітену «Харківська», «Позняки», «Осокорки», на вулиці Кошиця та в парку імені воїнів інтернаціоналістів.

      Цього року комунальники також продовжують реалізовувати поетапне встановлення засобів обмеження паркування, зокрема на вулицях Анни Ахматової, Урлівській, Гришка та Дніпровській набережній.


Особлива увага зосереджена асфальтуванню тротуарів біля закладів освіти Дарницького району. Наразі роботи тривають на вулицях Сімферопольській, Російській, Волго-Донській та Абая Кунанбаєва.Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар