Ланштафтний природний парк "Осокорки" чи сміттєзвалище?


         Днями в соцмережах повідомлялося, що на території екопарку «Осокорки» відбувся перший етап генерального прибирання. Всю весну та початок літа активісти екопарку за підтримки працівниками відділу контролю за благоустроєм та охорони навколишнього природного середовища Дарницької РДА, вручну збирали та пакували в сміттєві пакети мотлох та сміття. Великогабаритне, будівельне сміття та залишки виробництв - вивозила важка техніка. Було прибрано сотні тон сміття, яке накопичувалося тут роками, а також нові осередки побутового та будівельного сміття, які з’являються знову і знову.

       І вже за кілька днів після прибирання журналіст сайту Дарницького району побував на осокорівських озерах - території, яку намагаються зробити ландшафтним заказником. Те, що він побачив і сфотографував – вражає: купи сміття, які щодня збільшуються і збільшуються. Поруч гори зіпсованих фруктів, які викинули раніше (судячи з розтікання соку від полуниці). 
      Найгірше, що захаращують території ландшафтного парку переважно місцеві мешканці, поступово перетворюючи природні території на сміттєзвалище «Осокорки».


                                                                                 
    ФОТО Darnytskyi.com.ua


  
Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар