Кого «виловлюють» патрульні на Осокорках?
         Останнім часом почастішали нічні перевірки водіїв в районі пішохідного переходу на проспекті Бажана, поблизу проблемної забудови біля метро «Осокорки». Мешканці цього району зазначають, що подібні рейди відбуваються в проміжку між 00 годин до 00 год.40 хвилин.
Так пані Лариса повідомила на сторінці в ФБ, що мабуть якась «нічна»  перевірка була на переході на проспекті Бажана. «Бачу стоїть поліція і зупиняє майже усі підряд усі автомобілі, які повертають направо на міст. При мені машин 5-6 зупинили. Невже всі водії порушували правила на переході? І як багато в цей час (00год.18хв) в цей час користувалися переходом пішохідним? Подивилися б що тут робиться з 18.00 до 19.30. Хоча і вночі знайшли кого зупинити».

        Мешканець району Олександр переконаний, що таким чином правоохоронці збирають «данину», виловлюючи водіїв напідпитку.
Житель Осокорків Михайло переконаний, що патрульні мають стояти на стаціонарних постах.
        Дарничанин Олександр пригадав інший випадок за участі патрульної поліції якиий стався не так давно. «Тоді патрульна поліції стояла на колі, на виїзді з міста в напрямку Борисполя. Вони намагалися мене зупинити, але я проїхав далі. Патрульні наздогнали мене, але на камеру не змогли пояснити чому вони стояли там, де зупинка заборонена. І при цьому не надали карту патруля, що вони можуть там стояти. Ну, а мета зупинки була взагалі сміхотлива. Патрульні не могли сказати, які саме порушення були з мого боку, потім почали говорити, що моє авто в розшуку. Попросив показати орієнтовку, але вони сіли в машину і поїхали своєю дорогою».

       Щодо нічних перевірок на Бажана, то ми звернулися із запитанням щодо мети і правомірності їх в цей час і в цьому місці. На що отримали відповідь: «Працівники Дарницького управління поліції в даний час у даної локації ніяких службових завдань не виконували. Зверніться, будь ласка до Управління патрульної поліції міста Києва».

Звичайно, можна звернутися і туди. Але, з власного досвіду можна сказати наперед, що там або направлять за роз’ясненням до МВС, або ж …. до Дарницького райуправління.

                                                                                 
Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар