Де в Дарницькому районі працюють камери відеофіксації порушень правил дорожнього руху?     З 1 червня в Україні почала діяти автоматична відеофіксація порушень правил дорожнього руху.
     На території Дарницького районі на першому етапі запрацювали 5 камер — їх встановлено по обидві сторони руху Південного мосту, на Харківській площі та на Дніпровській набережній, (перехрестя з вулицею Причальною, під Дарницьким мостом), йдеться в матеріалі, розміщено на сторінці ФБ Дарницької РДА.
      Порушення на дорогах реєструються в автоматичному режимі. Потім фото- або відеодоказ порушення відправляють у загальний центр обробки даних МВС та Національної поліції.
     Далі оператори спеціальних центрів перевіряють зафіксовані системою порушення, визначають користувача транспортного засобу (звіряючи його марку, номер тощо) і складають повідомлення про правопорушення, скріплюючи його електронним підписом.
     Потім у роздрукованому вигляді штраф відправляють власникові автомобіля. Водії також зможуть отримувати інформацію про свої порушення електронною поштою (якщо e-mail зареєстрований в МВС за спеціальною заявою), а також перевіряти такі дані онлайн:
-в електронному кабінеті водія;
-на сайті МВС.
    На першому етапі штрафуватимуть лише за перевищення швидкості (більш ніж на 20 км/год — 255 грн; більш ніж на 50 км/год — 510 грн), а до кінця року — і за інші порушення ПДР.
     Штраф необхідно сплатити впродовж 30-ти днів із дати набрання постановою законної сили. Якщо його буде сплачено впродовж 10-ти банківських днів із моменту отримання постанови, розмір штрафу зменшуватиметься на 50%.
     «У разі несплати штрафу після закінчення 30-ти днів запускається механізм примусового стягнення. При цьому відкривається виконавче провадження - на транспортний засіб боржника та інше майно (нерухомість, цінні папери тощо) може бути накладено арешт. Боржник втрачає право вільно розпоряджатися своїм майном. Крім того, стягується подвійна сума штрафу», – розповіли в Нацполіції.
     Як очікують в МВС, нововведення має знизити смертність і травматизм в ДТП на українських дорогах.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар