Територія навколо озера Заплавне потопає в смітті       Чимало дарничан полюбляють відпочивати в Бортничах на березі озера Заплавна. Але провівши дозвілля на природі багато з «курортників» залишають після себе гори побутових відходів. Тобто живуть за принципом: «Ми відпочили, а після нас хоч потоп»…Тому й зрозуміла негативна реакція в соцмережах мешканців Дарницького району на таку безвідповідальність, безгосподарність і нехлюйське відношення до оточуючих і до навколишнього середовища.
      Так дарничанка Олена на сайті «Дарницький район» повідомляє, що днями приїхала із сім’єю на озеро і побачила таку картину: купи сміття біля столів. «Так «культурно» відпочивають наші співвітчизники, - пише жінка - Ми, звичайно ж, прибрали, як могли. Але ж люди, не будьте свинями».
      Наталя додала, що приїздили на Озеро не в сезон, коли було прохолодно. І та ж картина на території де бесідки і мангали. «Тому знаючи, що таке може статися, завжди беремо із собою великі пакети для сміття. Не розумію, чому люди смітять там, де відпочивають?» - запитує пані Наталя.
      Дарничанка Юлія переконана, що таких громадян, які засмічують місця масового відпочику потрібно штрафувати, можливо тільки тоді до них щось дійде.

Darnytskyi.com.ua

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар