Запланований благоустрій, чи передвиборча акція на Дніпровській набережній?     Сайту Дарницького району надали фото на яких видно, що купи чорнозему висипаного прямо на зелений газон, присипану квітучу клумбу за адресою: Дніпровська набережна, 26. Місцеві мешканці подейкують, що землю завезли за наказом місцевого депутата. Але ж чорнозем, який згодом розкидали, не впорядкував територію, а лише занедбав її, знищивши зелені насадження, які вже, скоріш за все, не відновляться.
То що ж це: заплановане облаштування території, чи початок передвиборчої гонки в Дарницькому районі столиці?
     З цим запитанням ми звернулися до депутата Київради Володимира Гончарова. «Я щороку завожу машини чорнозему у двори будинків своїх виборців. У мене збирається перелік адрес куди й скільки потрібно грунту для облаштування територій. Мої виборці звертаються до мене з проханням і я їм допомагаю. – пояснив Володимир Валентинович. - Щодо того, що землю висипали на зелені насадження, то питання не до мене. Не я ж керував процесом на місці. Там були відповідальні особи, зокрема, представники ОСББ. Єдине, що я почув від них в результаті, лише слова подяки».
      Депутат стверджує, що це запланована акція, а не старт передвиборчої кампанії. Але багаторічним досвідом доведено, що саме з цього: завезення землі, встановлення дитячого майданчика, ремонту під'їздів бере початок передвиборча гонка. Що ж подивимося...

Darnytskyi.com.ua


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар