Згарище на вул. Ревуцького, 7-В, чи «пам’ятка» архітектури місцевого значення?


Сайт Дарницького району в матеріалі "Внаслідок пожежі в металевих павільйонах вул. Ревуцького, 7-В, загинула жінка", повідомляв про нещасний випадок, що стався тиждень тому. І хоча відтоді минув час, на місці трагедії й досі не демонтовано й не вивезено залишки жахливої пожежі, які не прикрашають навколиші краєвиди. І поступово занедбана й неприбрана місцина може перетворитися в чергове сміттєзвалище.

Схоже ця проблема турбує й багатьох мешканців. Дарничанин Ігор на своїй сторінці в соціальних мережах обурений бездіяльністю влади.  

«Як насправді Віталій Кличко-мер і київські міські чиновники ставляться до киян і місту. Шість днів тому в пожвавленому куточку Харківського масиву згорів овочевий кіоск. Ніхто не здивувався - в Києві постійно щось підпалюють. Але тут сталася трагедія - загинула продавщиця, яка ночувала в кіоску, - пише він на своїй сторінці в Фб. - Як триває слідство, я не знаю. Але бачу, що міській владі байдуже, що люди ходять повз згарища, де заживо згоріла людина. Людям неприємно, але що вони можуть вдіяти? Якщо у мера Кличко, у Дарницькій РДА, яку очолює Кличковський клеврет з Житомира, немає ні найменшого поняття, що в місті повинен бути порядок, що попелище треба прибрати, що міська естетика - не порожній звук. Я вже не кажу про мінімальний вшанування пам'яті загиблої українки».

 Стурбовані побаченим й інші кияни, які мешкають неподалік. Юрій вважає: якщо ніякі слідчі дії вже не ведуться, бо нікого з правоохоронців з часу пожежі тут не видно, стрічками це місце не огороджена, а на території вештаються безхатченки, то подрібно навести лад. Бо незабаром на місці згарище виникне чергове сміттєзвалище.

 

Darnytskyi.com.ua 

 


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар