На Позняках оселилися білі ведмеді

                                    

      У Дарницькому районі столиці, на Позняках майстер-любитель встановив скульптуру у вигляді сім’ї білих ведмедів – мами і малюка.

Відомо, що нова скульптура з’явилася у дворах житлових будинків на проспекті Григоренка і вулиці Анни Ахматової.

Зазначається, що місцевий житель робить статуї з бетону та встановлює між стадіоном школи і медичною клінікою. Тут раніше встановили статуї черепахи, крокодила, слона, зебри і верблюда. На скульптурах із задоволенням грають діти.

Торік у жовтні майстер-любитель також закінчив роботу над скульптурою великого пінгвіна з малям і гігантського блакитного кита. Тоді ж тут з'явилася залита основа для скульптур ведмедів. Майстер зробив ноги тварин, але не було зрозуміло, будуть вони білими чи бурими. Щоб конструкції не постраждали від вологи і снігу, їх закутали в целофан. Так вони простояли всю зиму і весну.

«Майстер доробив ведмедів. І зробив їх білими. Тепер на спину до ведмедиків підіймаються наші діти. Тут відмінне місце для фотографій. А маленьке ведмежа вже прозвали Умкою, як героя з популярного мультфільму », – розповіла  Ольга Дроздова, місцева жителька.

Місцеві жителі відзначають, що майстер відремонтував статуї кита і пінгвіна, які за більш ніж півроку вже постраждали від ніг малюків, які там грають. До речі, поруч з дитячим майданчиком з'явився фонтан та лавочки, на яких можуть відпочити дорослі, поки діти граються біля незвичайних скульптур, повідомляє «Сегодня».


Darnytskyi.com.ua
Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар