Чи демонтують столи і тенти на самозахопленній території в парку «Партизанської Слави»?


У червні сайт Дарницького району в матеріалі «Впарку «Партизанської слави» виявили незаконне будівництво» вже повідомляв про несанкціоновані роботи в зеленій зоні. Попри супротив мешканців будівництво ніхто так і не відмінив. Днями ініціативна група дарничан провела виїзну нараду на території парку «Партизанської Слави». Під час зустрічі обговорювали два важливі питання: незаконне розміщення в парку зони відпочинку «Качелі», які захопили 0,76 га. природозаповідного фонду; самозахоплення частини парку під ресторан мережі tarantino family, який для влаштування незаконного літнього майданчику знищив частину дерев та земельного покриву особливо цінних земель парку, повідомляє Дарниця live.

З’ясувалося, що "бєспрєдєл" триває. Оскільки власники «Качелей» подали документи на інвестиційний конкурс в якому прописанні умови саме під них. Хоча мешканцям обіцяли, що в Парку ніяких інвестконкурсів проводити не будуть.

Щодо другого питання, то тут також не все гаразд. Так, стало відомо, що в згаданого ресторану немає жодного дозвільного документа на розміщення літнього та сезонного майданчику. Таким чином відбулося ганебне самозахоплення земельної ділянки.

Учасники виїзної наради погоди вирішення проблеми розбили на два етапи. Перший передбачає  демонтаж столів, тентів, які стоять на самозахопленній території. Другий - притягнення до відповідальності та забов‘язання демонтувати плитку ФЄМ на самозахопленній території та повернення до попереднього стану земельну ділянку.

Щоправда, чимало дарничан захищають власників зони відпочинку «Качелі» і «Колиби». За їхніми словами, раніше тут були генделики і гадющники, процвітала антисанітарія. Наразі ж порядок і благоустрій, сучасні атракціони замість ржавих гойдалок. До того ж і ціни помірні. Тому чимало сімей полюбляють проводити тут дозвілля разом з дітьми. Дехто ж вважає, що ініціативна група сприяє демонтажу одних об’єктів, щоб на їхньому місці з’явилися інші.

 

Сайт Дарницького району

Darnytskyi.com.uaПоділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар