Нові квартири отримали ще чотири сім’ї, постраждалі від вибуху в будинку на Позняках

   Днями чотирьом сім’ям, які постраждали від вибуху у житловому будинку за адресою: вул. Соломії Крушельницької, 1/5 вручили документи на нові квартири у ЖК «Лісова Казка».

«Наразі готується проєкт рішення щодо виділення коштів на ремонт у нещодавно отриманих квартирах – 3тис.грн/м2. На оснащення квартир планується виділення грошей у розмірі 120-130 тис. грн. Для отримання вищезгаданих коштів необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, довідку постраждалого, свідоцтво на право власності на нову квартиру. Кошти на ремонт будуть надаватися тільки у грошовому еквіваленті», - повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Окрім цього, спеціалістами завершено огляд будинку, всі бажаючі можуть забрати особисті цінні уцілілі речі, що були описані та забрані слідчими з місця події. Для цього необхідно звернутися до Дарницького управління поліції (вул. О. Кошиця, 3а).

 Стало відомо, що вже досягнуто домовленостей з ТОВ «Інтергал-БУД» щодо виділення постраждалим ще 15 квартир. Так, забудовник запропонував обрати жителям нові оселі з наступних трьох локацій: ЖК Причал (вул. Канальна; Сирецькі сади (Івана Виговського, 19-б); Озерний гай (село Гатне).Darnytskyi.com.ua
Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар