На перетині Дніпровської набережної та проспекту Миколи Бажана виросте черговий ТРЦ, чи все ж зелений сквер?

     Сайт Дарницького району в матеріалі «Що буде біляметро «Осокорки: сквер чи ТРЦ?» вже писав про те, що мешкані Дарницького району стурбовані будівництвом, яке нині триває поруч з метро «Осокорки», на перетині Дніпровської набережної та проспекту Миколи Бажана. Вони неодноразово зверталися до районної влади з питанням: що планується спорудити на цьому місці. Такі ж запити надсилали й депутати Київради, зокрема Віктор Яцик. І ось нарешті депутат отримав відповідь за підписом Київського міського голови Віталія Кличка в якій, зокрема, йдеться: «Згідно з даними міського земельного кадастру земельну ділянку площею 0, 3207 на перетині Дніпровської набережної та проспекту Миколи Бажана на підставі рішення Київради від 9.10.2009 року №382/2451 передано ТОВ «Бизнес Аргумент» в оренду на 25 років для будівництва та обслуговування приміщень торговельно-розважального призначення і закладів громадського харчування зі стоянками автомобілів для відвідувачів (договір оренди земельної ділянки від 21.03.2014 року №1270, термін дії договору до 21.03.2039.

Земельну ділянку площею 0, 2605 на перетині Дніпровської набережної та проспекту Миколи Бажана на підставі рішення Київради від 9.10.2009 року №382/2451 передано ТОВ «Бизнес Аргумент» в оренду для будівництва та обслуговування приміщень торговельно-розважального призначення і закладів громадського харчування зі стоянками автомобілів для відвідувачів (договір оренди земельної ділянки від 21.03.2014 року №1270, термін дії договору до 21.03.2039.

Далі у листі-відповіді йдеться про те, що Департамент містобудування і архітектури надав замовникові ТОВ «Бизнес Аргумент», містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для будівництва та обслуговування приміщень торговельно-розважального призначення і закладів громадського харчування зі стоянками автомобілів для відвідувачів на перетині Дніпровської набережної та проспекту Миколи Бажана від 13.02.2017 і т.д і т.п.

На запитання журналіста сайту Дарницького району чи можна змінити ситуацію, врахувавши бажання дарничан мати на цьому місці зелену оазу, а не ТРЦ, депутат Київради Віктор Яцик відповів: «Змінити можна у тому разі, якщо Київрада розірве договір оренди земельної ділянки із замовником будівництва. При цьому врахувати скарги місцевих мешканців щодо поліпшення транспортної інфраструктури в цьому місці, де досить складно і небезпечно долати проїжджу частину в напрямку метро «Осокорки». На мої численні запитати я мав якісь кумедні відписки від районної влади щодо перекладання мереж, які метробудівці перекладали, але чомусь не у горизонтальному, а у вертикальному положенні. Тобто ситуацію можна і потрібно вирішити і змінити».

Darnytskyi.com.ua


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар