Дарничани збирають підписи на звільнення голови Дарницької РДА Ярослава Лагути


Першого липня 2020 року на сторінці Офіційного інтернет-представництва Президента України оприлюднено петицію, автором якої є Олексій Назаренко.

Суть звернення: звільнити голову Дарницької адміністрації в зв'язку з неспроможністю вирішувати проблеми району.

У електронній петиції №22/099968-еп, йдеться: «Петиція Президенту України Зеленському Володимиру Олександровичу щодо звільнення Голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Лагути Ярослава Миколайовича, який не спроможний вирішувати проблеми району, а саме: забруднення повітря заводом «Енергія», станцією аерації, золоотвалом. Надто щільна забудова району, на яку не розраховані шляхопроводи і потужності транспорту. Недостатня кількість шкіл та садочків. Знищення зелених зон, недостане озелення, знищення природних систем парків «Партизанської слави» та «Екопарку». Не належний стан за існуючими озерами. Забагато МАФів, які псують вигляд району. Забагато сміття, не достатня кількість урн на вулицях. Неякісне покриття більшості доріг та тротуарів. Недостатня кількість безоплатних парковок. В приватних секторах району не завершено підключення каналізаційних мереж, водовідведення та підключення водопровідних мереж та багато інших проблем, які із року в рік не вирішуються».

 Нагадаймо, що на підставі вимог Закону України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року № 393/96-ВР, на збір підписів на підтримку петиції надається строк протягом не більш як 90 днів з дня оприлюднення петиції та кількість голосів повинна складати не менш ніж 10000 одиниць


Darnytskyi.com.ua

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар