У Дарницькому районі розчистили від несанкціонованої торгівлі привокзальну територію. Чи надовго? Сайт Дарницького району

    Сайт Дарницького району в матеріалі "У Дарницькому районі провели рейд з ліквідації стихійної торгівлі" повідомляв, як в Дарницькому районі ліквідують несанкціоновану торгівлю. Ось і сьогодні на території району провели черговий профілактичний рейд з протидії стихійної торгівлі. У заході взяли участь працівники Дарницького управління поліції та представники відділу контролю за благоустроєм Дарницької РДА. Посадові особи роз'яснювали реалізаторам законодавство щодо незаконної торгівлі, а також ознайомили їх з можливістю здійснювати продаж на території ринку, повідомляє сайт Дарницької РДА.

Зокрема, учасники проінспектували прилеглу територію до залізничного приміського вокзалу «Дарниця» на вулиці Привокзальна, де виявлені факти продажу у невстановлених місцях.

За результатами перевірки на порушників складено адмінпротоколи. Крім того, громадянам, які торгують продукцією власного виробництва довели до відома, що на території Дарницького ринку створені так звані «соціальні місця», де можна продавати свій товар за мінімальну орендну плату, а також мати можливість перевірки якості продукції відповідними службами.

Нагадаємо, торгівля з рук є правопорушенням, за яке передбачено адміністративну відповідальність відповідно до ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Якщо ви стали свідками продажу продуктів харчування чи інших товарів у невстановлених місцях, просимо повідомляти про такі випадки до Національної поліції України за телефоном 102.

А ось наскільки ефективним буде проведений сьогодні показушний рейд стане відомо вже завтра, коли, скоріш за все, нелегальні продавці знову окупують прилеглу до Дарницького вокзалу територію. Сайт Дарницького району  відслідковуватиме ситуацію та інформуватиме мешканців.

                                                                                                                              


Сайт Дарницького району

Darnytskyi.com.ua


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар