В ЖК «Ріверстоун» замурували прохід до Дніпра

      Сайт Дарницького району в матеріалі «Скандальний паркан ЖК «Ріверстоун» демонтовано» розповідав про боротьбу дарничан за вільний прохід до набережної річки Дніпро в районі ЖК «Ріверстоун» на Дніпровській набережній, 14. Тоді зусилля мешканців увінчалися перемогою: паркан знесли, хоча й ненадовго. Через деякий час на його місці «виріс» новий.

Увесь цей час місцеві жителі зверталися із скаргами в різні інстанції, до керівництва РДА, але марно. Буквально на днях, замість тимчасового паркану, тут звели справжній мур, тим самим повністю закривши прохід охочим до річки.

Через це й зрозуміле невдоволення дарничан таким нахабством ЖК «Ріверстоун», яке вони висловлюють у соціальних мережах.

«А чому дивуватися? – запитує місцева мешканка Тетяна. – По Закону України берегову лінію річок не можна забудовувати, загороджувати, бо вони належать народу. А що маємо? З точністю та навпаки. У тій же Болгарії 10 кілометрів пляжу не мають жодного паркану. Будь хто може розташуватися де заманеться»…

«Куди дивиться влада Дарницького району? – цікавиться дарничанин Єгор. – Які дії влади щодо дотримання законодавства? Чи будуть, як із «Колибою» відстоювати права «поважних людей»?


  Darnytskyi.com.ua


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар