На Позняках з’явиться сквер і алея на честь видатних українців


У Дарницькому районі триває обговорення ідеї створення скверу на честь видатних українців, які були, та залишаються моральними ідеалами сучасної людини. У зв’язку з цим до райдержадміністрації завітали Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії УГКЦ Владика Йосиф Мілян та Протоєрей Андрій Боднарук - настоятель парафії святих Бориса і Гліба в Дарницькому районі міста Києва.

Учасники обговорили впровадження гуманітарних та соціальних ініціатив, а також ідею облаштування скверу на вулиці Анни Ахматової зі створенням алеї «Моральних авторитетів українців».

Блаженніший Святослав запевнив, що дана ініціатива спрямована на збагачення культурних та духовних цінностей дарничан.

«Ми виступили за те, щоб у цьому сквері увічнити пам’ять про великого українця – морального авторитета нації, Блаженнішого Любомира Гузара. Така ідея забезпечить нашій молоді світле майбутнє. Адже цей сквер гарантуватиме нам, що в світі є безліч великих людей, у яких слід набиратися життєвого прикладу», - зазначив він.

Блаженнійшому Святослава з нагоди 26-річчям від дня прийняття ним священництва та від імені громади подарували картину 17-річної дарничанки «Люба моя Україна», а також було вручено відзнаки ВТО «Орден» Блаженнішому Святославу та Владиці Йосифу Міляну «За служіння Богу і Україні».

Нагадаємо, що у Дарницькому районі Києва 27 лютого 2020 року презентували проєкт скверу з розміщенням меморіалу – каплиці УГКЦ на пам'ять про колишнього предстоятеля УГКЦ Любомира Гузара.Darnytskyi.com.ua


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар