Врятована кішка Еліс два тижні провела під завалами зруйнованого від вибуху будинку на Позняках

Два тижні під завалами постраждалого від вибуху будинку на Позняках провела шотландська висловуха Еліс. Увесь цей час власники чотирилапої сподівалися на диво, але надія танула на очах. Рятувальник розгрібали завали і жодних однак життя ніхто звідти не подавав.

Власники кішки всюди розклеювали оголошення з фото своєї улюблениці, сподіваючись, що вона встигла вислизнути із зруйнованої квартири, але.. марно.

І ось, вже коли остання надія згасла, сталося диво. Зворушливу історію порятунку шотландської кішки з будинку, що вибухнув на Позняках, опублікувала в соцмережах киянка Олена Крижанівська.

«Рятувальники натрапили на Еліс, яку господарі шукали два тижні – сподівалися, що тваринка вижила під завалами. Власники вивішували оголошення з проханням, якщо хтось побачить тварину – повернути. І ось, зовсім несподівано нам зателефонували і розповіли, що рятувальники другого аварійно-рятувального взводу КАРС «Київська служба порятунку", знайшли кота! Олександр Квашук і Максим Крижанівській ще раз вирушили на місце вибуху (за окремими дозволами зараз мешканці по одному, дуже обережно і у супроводі рятувальників можуть пройти до помешкань, щоб спробувати знайти і забрати речі та документи, але не в зоні тотального руйнування), взяли ліхтарі, залізли по кутках - і під диваном побачили перелякані котячі оченята. Шотландська висловуха Еліс використала одне з котячих життів, - написала Олена Крижанівська. Щоправда, «піаритися» на цьому, робити фото з врятованою тваринкою її рятівники відмовилися навідріз.  Навколо було стільки сліз щастя, що всі, хто там був, і власниця Еліс, і просто свідки події, ридали над котиком, розповіла пані Олена.Darnytskyi.com.ua


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар