Вихідними горіло сміттєзвалище неподалік вулиць Колекторної та Ревуцького


У суботу ввечері до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на сміттєзвалищі, неподалік від перетину вулиць Колекторна та Ревуцького, що у Дарницькому районі столиці.

 До місця виклику негайно було направлено рятувальників з найближчих пожежно-рятувальних частин. По прибуттю вогнеборці відразу ж приступили гасити сміття. О 22:00 пожежу на площі 250 кв. м було локалізовано, а о 00:07 12 липня -ліквідовано.

 Основна складність гасіння пожежі полягала в тому, що сміття було звалене в яму та в деяких місцях його нашарування досягало 10 м. Вогонь вдалось загасити швидко, а осередки тління, які були знизу, доводилося ретельно заливати водою. Також, швидкій ліквідації пожежі перешкоджала відсутність на цій території водопостачання, тому рятувальникам доводилось прокладати додаткові рукавні лінії та проводити забір води з найближчого озера.

 До ліквідації пожежі залучалося 2 одиниці основної пожежно-рятувальної техніки та близько 11 чоловік особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.

 Загиблих та травмованих немає. Причиною виникнення пожежі займатимуться правоохоронці, повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у м. Києві.

 

Darnytskyi.com.ua


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар