Помічник депутата Київради Ігоря Мірошниченка завдав тілесних ушкоджень дарничанину-інвестору

  

         Ганебна подія сталася днями в самому центрі столиці. Опівдні помічник чи охоронець депутата Київської міської 8го скликання від 23го виборчого округу Дарницького району Ігоря Мірошниченка досить жорстоко обійшовся з одним із інвесторів під час мітингу Об'єднання інвесторів банку Аркада по вулиці Хрещатик, 32. Свідками тому були десятки учасників акції.

   «Цього дня сталося два злочини. Про перший - сплановане рейдерське захоплення ПНО, «віджим» землі для забудови одного з найбільших нових кварталів у Києві, яке розпочалося ще в 2018-му, знають вже всі. А от про інший хочу розповісти докладніше, - розповів потерпілий. - Я, житель Дарницького району, перебуваючи на законному мітингу 15.07.2020 року по вул.Хрещатик, 32, приблизно о 12:00 побачив депутата Київради від 23го виборчого округу Дарницького району Ігоря Михайловича Мірошниченка, який прогулювався тротуаром. Підійшовши до нього, я культурно привітався і поставив декілька запитань, які мене, як киянина і дарничанина, турбували на той час. Пан Мірошніченко проігнорував моє звернення, а от невідома особа, яка рухалася поряд з депутатом, була більш «красномовна». Спортивної зовнішності чоловік (можливо, охоронець депутата) штовхнув мене в груди і я, втративши рівновагу та спіткнувшись об тротуарний бордюр, впав. На щастя, не на бетон, а на клумбу. Брехати не буду, легких тілесних ушкоджень мені завдано не було. Але мій одяг (білі штани, сорочка) і прапор України перетворилися від землі і трави на чорно-зелений мотлох. Невідома особа завдала мені матеріальної шкоди та значних моральних страждань. Я являюсь одним зі спікерів на мітингу, який продовжувався ще 7 з половиною годин. У брудній одежі. В мене через це тепер депресія і психологічний розлад».

     При цьому людині ніхто не допоміг і не вибачився, а депутат із свитою, як ні в чому не бувало продовжив свою ходу.

     «То чи не був цей напад втіленням погроз, які отримують інвестори у соц.мережі фейсбук від невідомих осіб псевдоекоактивістів – «ми вас будемо закуповувати у лісі»?- цікавляться учасники подій, інформує «Всі недобудови. Банк Аркада».

     Подія викликала жваве обговорення в соцмережах.

 «Це яскравий приклад повного бєспрєдєлу в країні, коли в столиці, серед білого дня, а мирному  мітингу , на очах сотень людей законослухняну людину збивають з ніг, і головне хто?  Так що ж це за країна, коли нас, за нашу ж гроші, за наші інвестиції в державу ще й б’ють? Цього терпіти не можна. Потрібно подавати заяву в поліцію», - заявила учасниця мітингу пані Єва.  

«Спілкуватися по іншому, вони не вміють!!! Тільки ногами, бо як відкривають гнилий рот, звідти несеться», - висловлює своє обурення киянка Вікторія.

«Ось істинне лице представників нашої влади! Ганьба таким депутатам як Мірошниченко», - переконана пані  Людмила. 

 

 Сайт Дарницького району

Darnytskyi.com.ua

 

 


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар