Дарницька ТЕЦ завдала природі збитків на 1 млн гривень

 


Державна екологічна інспекція за підсумками позапланової перевірки Дарницької ТЕЦ ТОВ "Євро-Реконструкція" склала 7 адміністративних протоколів на посадових осіб підприємства, попередня сума збитку для навколишнього середовища оцінюється в 0,8-1 млн грн.

Як передає БізнесЦензор, про це глава Держекоінспекціі Андрій Мальований повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

При цьому глава відомства не уточнив точну суму накладених штрафів, зазначивши, що вони вже оплачені.

У той же час пан Мальований зазначив, що перевірка протягом 10 робочих днів проводилася, в тому числі на працюючих котлоагрегатах ТЕЦ і золовідвалі, на який кияни скаржаться найбільше.

Чиновник запевнив, що на золовідвалі встановлена ​​сучасна система поливу, яка не дає небезпечним дрібнодисперсним частинкам пилу забруднювати повітря. Крім того, підприємство висадило 300 тополь, які відокремлюють проспект Бажана від лінії золовідвалу, таким чином, утримуючи частинки пилу від потрапляння в житлові масиви.

Також не повідомляється про порушення за підсумками перевірки викидів від котлоагрегатів, так як зараз підприємство використовує як паливо не вугілля, а природний газ, який є більш екологічним.

«Однак ми виявили порушення в сфері водокористування. Обсяги допустимих середньодобових норм водозабору, передбачених дозволом на спеціальне водокористування, перевищені. Тобто, Дарницька ТЕЦ на добу здійснює забір значно більшого обсягу води, ніж це дозволено», - зазначив Андрій Мальований.

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар