Компанія «Окна в дом» - виготовлення, продаж та монтаж металопластикових вікон

 


Коли ви наважуєтесь на заміну старих дерев’яних вікон на металопластикові, перед вами постає одразу декілька важливих запитань: кого з виробників обрати, де придбати конструкцію та кому довірити її монтаж? Вирішення усіх цих проблем вам запропонують в компанії «Окна в дом» в Борисполі.

За 20 років свого існування, з маленької фірми вона перетворилася в організацію, яка пропонує повний комплекс послуг, що включає заміри, виробництво, реалізацію та встановлення металопластикових конструкцій з профілів Rehau (Росія) і ALMPlast (Україна).

 

На сьогоднішній день металопластикові вікна компанії «Окна в дом» - це технологічний, якісний і надійний продукт, здатний задовольнити потреби найвимогливіших замовників. Завдяки власному налагодженому виробництву, сучасному обладнанню, високій якості профілів, склопакетів і комплектуючих, досвідченому персоналу, чудовому сервісу і надзвичайно вигідним цінам компанія давно завоювала заслужену довіру клієнтів.

 

Крім того, компанія «Окна в дом» виконує кваліфікований монтаж металопластикових конструкцій, суворо контролює виконання своїх гарантійних зобов’язань і приймає заявки на сервісне обслуговування протягом всього періоду експлуатації.

 

У будь-який зручний для вас час за вказаною адресою виїжджає фахівець, який коректно зніме всі необхідні розміри, проконсультує і допоможе обрати тип конструкцій, комплектуючих і оптимальний варіант скління, а ми розрахуємо для вас остаточну вартість замовлення. Більше того, для вашого комфорту ми пропонуємо вкладання договору прямо на місці, аби вам не доводилося виїжджати до нас в офіс.

 

Більше інформації про нас ви знайдете на сайті –

http://okna-v-dom.com.ua/

 

Телефон: (067) 249-88-40

 

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар