Як зміниться проєкт комплексної забудови Осокорків?

 

У коригуванні ескізного проєкту проблемної комплексної забудови другої черги ТОВ «Аркада-будівництво» на Осокорках з’явились позитивні зміни. Однак проєкт досі потребує доопрацювання. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп після чергової робочої наради в Департаменті містобудування та архітектури КМДА.

«Сьогодні вже є позитивні зміни в проєктних рішеннях розробника. Це свідчить про те, що нам вдалося налагодити діалог. Однак попереду ще чимало роботи: ми надали відповідні рекомендації та пропозиції і чекаємо на їх втілення в екскізному проєкті», – розповів Вячеслав Непоп.

Пропозиція щодо необхідності коригування проєкту бідівництва ЖК «Патріотика на озерах» була озвучена забудовнику ще у 2018 році. Але втілювати запропоновані зміни він почав тільки зараз.

 «Вкотре хочу наголосити: місто налаштоване захистити інтереси ошуканих інвесторів, однак враховує і комфорт всіх жителів Осокорків, на яких може вплинути будівництво ЖК «Патріотика на озерах». Тому ми з великою пильністю ставимось до ескізного проєкту і налаштовані працювати над ним, доки він не задовільнить всі сторони», – додав заступник голови КМДА.

Під час наради було вирішено, що до 17 серпня розробник визначиться із термінами опрацювання та подання скоригованого ескізного проєкту на розгляд архітектурно-містобудівної ради. Одразу після цього Департамент архітектури і містобудування забезпечить організацію та проведення засідання ради з розгляду наданих матеріалів.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар