На Позняках торгують кукурудзою не дотримуючись норм гігієни

 

Мешканці Дарницького району майже не щодня стають свідками того, як в деяких закладах громадського харчування, в різноманітних фастфудах грубо порушують елементарні норми гігієни, санітарно-епідеміологічні вимоги. Про це вони діляться в соцмережах.

«Будь ласка, не їжте кукурудзу на Позняках! – звертається дарничанка Євгенія. - Сьогодні хотіла на Позняках, біля Аладіна, купити стаканчик кукурудзи (ларьок розташований в проході біля ТЦ АЛЛАДІН). На що продавщиця, сказала, що кукурудза ще не гаряча. Відповіла, що я теплу люблю.

І тут почалося! Вона бере металеву ложку і пробує з неї на смак кукурудзу! І цієї ж ложкою, металевої потім засипає і перемішує  всю кукурудзу! З своїми слинами!!! І каже, мовляв, ще холодна почекайте.

Я просто завмерла від шоку. І тут продавщиця через хвилину, поки я стою приголомшена, проробляє ті ж маніпуляції! ️! ️

На жаль, поскаржитися я не змогла ні кому, адже точки з кукурудзою працюють як франшиза. Їхній сайт просто не працює! Якщо хто знає власника або інші шляхи, будь ласка, повідомте про безлад!

Людина не повинна працювати з їжею, якщо елементарно не розуміє, що таке гігієна, та й взагалі, ситуація не входить ні в які рамки.»

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар