Восени у ТРЦ Аладдін біля метро «Позняки» відкриється унікальний кінотеатр

 

ТРЦ Аладдін розпочинає масштабну реновацію, яка стосується змін дизайну, планувань і посилення пулу орендарів. Перший крок на цьому шляху – відкриття нового унікального кінотеатру, аналогів якому немає наразі ані в Україні, ані в Європі.

Miromax – перший об’єкт нової української мережі кінотеатрів буде відчинений саме в ТРЦ Аладдін у партнерстві з всесвітньовідомим брендом. Нова кінотехнологія значно випереджає всі наявні на ринку технології за якістю зображення та звуку. Цікаво, що це перший кінотеатр з такою технологією у країнах Східної Європи. Відкриття нового 5-зального кінотеатру площею 2300 кв.м у ТРЦ Аладдін заплановане на вересень 2020 року.

Наталія Кравець, комерційний директор Dragon Capital Property Management, прокоментувала: «Ми оголосили тендер, у якому взяли участь представники всіх кіномереж України. При виборі ми враховували набір критеріїв: концепція кінотеатру, наявність інноваційних технологій, цінова категорія та комерційні умови. ТРЦ Аладдін розташований поруч з метро в одному з найбільших спальних районів Києва - Дарницькому, тому наша основна аудиторія – молодь і сім’ї з дітьми. Miromax сподобався нам завдяки своїм сміливим рішенням в проекті, а саме – це автоматизовані каси, ультрасучасний дизайн, організація додаткового п’ятого залу і ще ряд фішок, які ми з партнерами поки не хочемо розкривати, та обов’язково повідомимо про це ближче до відкриття».

 Анатолій Базильчук, керуючий нового кінотеатру Miromax, додав: «Ми обрали саме ТРЦ Аладдін для започаткування нової мережі та впровадження нової кінотехнології, оскільки Позняки – це найбільш щільно населений район міста, в якому мешкають молоді та активні глядачі, небайдужі як до кіно, так і до сучасних технологій. Окрім нової кінотехнології, ми презентуємо і нові стандарти обслуговування. При цьому ціну на квитки плануємо тримати у звичних для постійних глядачів межах – від 80 до 200 грн. На даний час ми проводимо ремонтні роботи і спільно з орендодавцем готуємо маркетингову стратегію з урочистого відкриття кінотеатру. Також ми плануємо відкриватися з підвищеними заходами безпеки у зв’язку з пандемією короновіруса. Ми готуємося дивувати і радувати наших відвідувачів в кінці вересня цього року».

 

Довідково. ТРЦ Аладдін розташований поруч зі ст. м. «Позняки» по вул. Гришка 3 А. Орендна площа торгового центру складає більше 10 570 кв. м. У 2019 році його придбала компанія UCPIH Ltd, що входить в групу компаній Dragon Capital. Портфель об’єктів торговельної нерухомості Dragon Capital також включає ТЦ Piramida і Smart Plaza Obolon у Києві, ТРЦ Sky Park у Вінниці та ТРЦ Victoria Gardens у Львові.

 

 

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар