Вогнеборці загасили пожежу на сміттєзвалищі в Дарницькому районі

 

Учора до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на вул. Колекторна, що у Дарницькому районі столиці.

До місця виклику негайно було направлено рятувальників найближчих пожежно-рятувальних частин. По прибуттю було встановлено, що горить сміття на площі 300 кв. м.

Основна складність гасіння пожежі полягала в тому, що подекуди глибина залягання сміття становила близько 4 метрів. Вогонь вдалось загасити швидко, а осередки тління, які були знизу, доводилося ретельно заливати водою. Також, швидкій ліквідації пожежі перешкоджала відсутність на цій території водопостачання, тому рятувальникам доводилось прокладати додаткові рукавні лінії та проводити забір води з найближчого пожежного гідранту.

До ліквідації пожежі залучалося 4 одиниці основної пожежно-рятувальної техніки та близько 20 чоловік особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.Окрім цього, на пожежі працювало 2 екскаватори та 2 вантажні автомобілі, для засипання та трамбування сміття ґрунтом.

Загиблих та травмованих немає. Причиною виникнення пожежі займатимуться правоохоронці, повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України у м. Києві.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар